Instytut Innowacji i Nowoczesnych Technologii w Logistyce

Logistyka
Język Polski Deutsche Русский (Ru) Česky Français (FR) Chinese (ZH) Ελληνικά (GR) Español (ES) Portuguese (PT) Italian (IT) Türk (TR) Українська Nederlands (NL) English Language

 

  • Newsletter zapisz się !

    Adres e-mail:

    Nazwa:


  • Wstaw reklamę

    Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adres: anna.zurek@instytutintl.pl

Aktualności - Instytut INTL
czwartek, 25 październik 2018 14:26

Relacja z X edycji targów SYMAS 2018 Kraków

W dniach 10-11 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbyły się X Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS.

Opublikowano w Newsy

W dniach 16-18 października 2018 Instytut INTL wziął wspólnie z Ritex Logistic udział w największym wydarzeniu branży TSL we Francji Top Transport Europe 2018, które odbyło się w Palais du Pharo w Marsylii.

Opublikowano w Newsy

W dniach 4 i 5 października odbyło się coroczne spotkanie z branży kruszyw i przemysłu związanego z polskimi kopalniami mineralnymi.

Opublikowano w Newsy

W imieniu rządu Królestwa Niderlandów holenderski minister infrastruktury i gospodarki wodnej Pani Cora van Nieuwenhuizen z partnerami projektu "Linked by rail" oraz Schavemaker Logistics & Transport otworzyła konferencję „Rail is Future”, która odbyła się 9 października 2018 w Kątach Wrocławskich.

Opublikowano w Wydarzenia
piątek, 05 październik 2018 09:25

Misja firm z Luksemburga i Nadrenii Palatynatu

W dniach 25 – 28 Września 2018 Dolny Śląski i Opolszczyznę odwiedziła delegacja przedstawicieli władz samorządowych, instytucji otoczenia biznesu i przedsiębiorców z Wielkiego Księstwa Luksemburg oraz Nadrenii Palatynatu.

Opublikowano w Newsy

Kolejne wyróżnienie dla Instytut INTL! W imieniu Ambasadora Królestwa Niderlandów Jego Ekscelencji Ronalda Jacobus Petrus Marie van Dartel otrzymaliśmy zaproszeniu na konferencję pt.: "Polsko-Holenderski Dialog Sektora Wodnego i Transportowego", która odbędzie się 10 października 2018 w Hotelu Regent w Warszawie.

Opublikowano w Wydarzenia

Copyright 2011 - 2020 Instytut INTL. All rights reserved.